Naar boven scrollen

Bestuur



Het nieuwe bestuur stelt zich met veel plezier aan u voor!
v.l.n.r. Jeroen Put, Saskia Mos, Gökhan Sarier, Joep van Eijk, Edward de Geus, Wieske Welbedacht (ondersteuning), Mohamed Tizine. Foto gemaakt door Cees Schilthuizen.

In de zomermaanden gaat het bestuur van de DOV keihard aan de slag over de (nieuwe) rollen en portefeuilles. Tijdens de BBQ op 10 september zal naast de portefeuilleverdeling bekend worden gemaakt wie de nieuwe voorzitter is.

Het bestuur van de DOV bestaat uit de volgende personen:

     

Saskia Mos-van Gool                     

Secretaris

E-mail: secretaris@dov.nl




Jeroen Put

Portefeuile:

E-mail: jeroen@dov.nl



Mohamed Tiznine
Penningmeester
E-mail: penningmeester@dov.nl


Edward de Geus

Portefeuille: 

E-mail: edward@dov.nl




Gökhan Sarier
Portefeuille:

E-mail: gokhan@dov.nl
 



Joep van Eijk

Portfeuille:

E-mail: joep@dov.nl

 

 



  Foto's © Rinie Boon
en Cees Schilthuizen

 

 

Secretariaat

Wieske Welbedacht
E-mail: secretariaat@dov.nl



Adviseurs

Jan Willem Lemkes
Herman Kersbergen 
Erica de Winter

Anneke Maagdenberg 

Rob Kooijman

 


Ere leden

P.W. Hendriks
J.M. Hopma
A.C.A. Timmers



Bestanden

Huishoudelijk reglement
Statuten


Onze preferred business partners