Naar boven scrollen

Bestuur



Het nieuwe bestuur stelt zich met veel plezier aan u voor!

v.l.n.r. en van boven naar beneden: Wieske Welbedacht, Mohamed Tiznine, Saskia Mos, Gökhan Sarier, Joep van Eijk, Edward de Geus en Jeroen Put.

Foto gemaakt door Cees Schilthuizen.


Het bestuur van de DOV bestaat uit de volgende personen:

     

Saskia Mos-van Gool                     

Secretaris

E-mail: secretaris@dov.nl




Jeroen Put

Voorzitter

E-mail: voorzitter@dov.nl



Mohamed Tiznine
Penningmeester
E-mail: penningmeester@dov.nl


Edward de Geus

Bestuurslid 

E-mail: edward@dov.nl



Gökhan Sarier
Vice-voorzitter

E-mail: gokhan@dov.nl
 



Joep van Eijk

Bestuurslid

E-mail: joep@dov.nl

 

 

Jurian Duijzer

Bestuurslid

E-mail: Jurian@dov.nl

  Foto's © Rinie Boon
en Cees Schilthuizen

 

 

Secretariaat

 

Wieske Welbedacht
E-mail: secretariaat@dov.nl



Adviseurs

Jan Willem Lemkes
Herman Kersbergen 
Erica de Winter

Anneke Maagdenberg 

Rob Kooijman

 


Ere leden

A. Maagdenberg

P.W. Hendriks

J.M. Hopma

A.C.A. Timmers

 




Bestanden

Huishoudelijk reglement
Statuten


Onze preferred business partners