Toegevoegd op: 22-11-2010
Kerst, Oud en nieuw 2010.
De kerstdagen en oud en nieuw staan weer voor de deur. De gezelligste dagen van het jaar, tenminste zo ervaren de meeste mensen dat.We moeten weer keuzes maken. Wat doen we voor de kerst? Doen we een kerstviering met ons personeel? Wat doen we zelf met de kerst? Uit eten of blijven we gezellig thuis, bereiden wij onze eigen maaltijd of laten we dat aan professionals over?
Geven we een eindejaarsborrel voor personeel, relaties of gaan we voor een nieuwjaarsreceptie?
Er zijn legio mogelijkheden, maar het leukste is dat iedereen er wat aan heeft, het naar zijn of haar zin heeft.
Wij kunnen u daarbij overigens prima van dienst zijn. Om maar een wat te noemen:
Wist u, dat indien u met uw mensen een kookworkshop volgt, u een hele gezellige middag of avond heeft, waarbij iedereen bezig is, het naar zijn of haar zin heeft en iedereen gelijk een heerlijk diner verorbert?
Wist u, dat wij uw kerstdiner ook op uw bedrijf kunnen bezorgen en dat wij daarvoor heerlijke gerechten hebben samengesteld?
Wist u, dat u ook uw kerstdiner voor thuis bij ons kunt bestellen en dat u het diner alleen maar hoeft op te warmen en op een bord hoeft te schikken?
Klik eens op de hiernaast staande links en kijk eens naar de mogelijkheden die wij bieden.
Weet, dat u op ons kunt rekenen voor zowel uw kerstviering, de hapjes bij oud en nieuw als bij de verzorging / catering van uw nieuwjaarsreceptie.
DOWNLOAD OP ONZE SITE DE BROCHURES "KERST EN NIEUWJAAR VOOR BEDRIJVEN" EN "KERST EN NIEUWJAAR VOOR PARTICULIEREN" !!
Terug naar nieuwsoverzichtVolgende bijeenkomst
Ondernemersnetwerkbijeenkomst
23-05-2012 | 17:30 - 21:00 uurSpreker(s): Antoin Peeters (bekend van RTL Nieuws), Hans Kloppert (voorzitter Jubal) en Bert van Maaren (voormalig voorzitter Jubal)
Thema: Het runnen van Jubal is ook ondernemen.
Locatie: Jubal Music Center, Jan Ligthartlaan 1 te Dordrecht
Jaarlijkse barbecue en seizoensafsluiting
20-06-2012 | 17:30 - 00:00 uurLocatie: Wantijpaviljoen, Dordrecht
Vindt u dat de koopavond in Dordrecht verplaatst moet worden van donderdag- naar vrijdagavond?
Ondernemersnieuws
Atsma zet premie op schone bedrijfsauto
Staatssecretaris Joop Atsma (milieu) gaat de luchtvervuiling in steden te lijf met een subsidieregeling voor schone bestelwagens en taxi’s.Nederlandse winkeliers moeten dit jaar weer op dalende omzet rekenen
Donkere wolken hangen boven de Nederlandse winkeliers. De omzet blijft dit jaar en in 2013 krimpen.Verkoopsters niet altijd tactisch
Wie dacht dat verkoopsters altijd hun beste beentje voorzetten om zoveel mogelijk kleding te verkopen zit er goed naast.DOV: Koopavond weg, winkels dagelijks tot laat open
De koopavond afschaffen, maar de winkels vier dagen in de week openhouden tot ’s avonds bijvoorbeeld 20.00 of 21.00 uur. Met dit idee wil de Dordrechtse Ondernemersvereniging (DOV) een totaal nieuwe weg inslaan om Dordrecht voor de consument uit stad en regio weer op de kaart te zetten
Steeds meer burgers kampen met schulden
Steeds meer burgers – ook met een baan – doen een beroep op de schuldhulpverlening.Kom KUNSTMINDEREN voor het goede doel op 2 juni
Schouwburg Kunstmin sluit binnenkort haar deuren voor een verbouwing dit aanleiding om een ´afscheidsfeestje´ te organiseren, oftewel KUNSTMINDERENCosly.com levert op; van Es Architecten
De maand mei begint goed bij Cosly.com. Afgelopen week leverden wij in samenwerking met Trend Reclame & Advies de gloednieuwe website voor Van Es Architecten uit Sliedrecht op!
Lees ook:![]() |
DOV nieuws » Nieuws leden » Nieuwsselectie » |


















